Satın aldığım ürün elime ne zaman ulaşır ?

 

-Ürün kargolanma süreçleri, ürün satış sayfalarında belirtilmektedir. Ürünlerimiz için standart termin süremiz 30 İŞ günüdür. Bu süre teslimatın 30 İŞ günü sonra yapılacağı anlamını taşımamalıdır. Teslimat en geç 30 iş günü sonra yapılır demektir. Çoğu ürünlerimizin teslimatı daha kısa sürede gerçekleşmektedir.

 

Hangi kargo firmaları ile gönderim yapıyorsunuz ?

 

-Ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo ve Sürat Kargo firmaları aracılığı ile göndermekteyiz.

 

Kargolanan ürünlerinin takibini nasıl yapabilirim ?

 

-Müşteri panelinizden siparişlerim kısmından kargolanan ürününüzün kargo takip bilgileri belirtilmektedir. Kargolandığı zaman sizlere bildirim gönderilmektedir. Bu bildirimde kargo takip bilgileri yer almaktadır.

 

Kargo dışında firmanızın teslimat modeli var mı ?

 

-Evet var. Sevkiyat planlamasında bazı bölgelerde biriken siparişlerimiz var ise kendimiz özel araç çıkarıp bizzat teslim etmekteyiz. Genel olarak teslimatlarımız bu şekilde olmaktadır. Ege, Marmara, İç Anadolu gibi bölgelere kendi araçlarımızla teslim edebiliyoruz.

 

Kendi teslimat modelinizde ücret alıyor musunuz ?

 

- Herhangi bir ücret almıyoruz. Nakliye ve kurulum ücretleri bize ait oluyor. Kurulum sadece teslim ettiğimiz ürünlerin bütünleştirilmesi ve kullanıma hazır hale gelmesini içermektedir. Duvara ayna montajı yapmamaktayız.